Danışmanlık
Leading Innovation Through High Trust Culture
Sinan Yaman; Roche, Mercedes, Turkcell, Garanti, Koç, Sabancı, Eczacıbaşı gibi çokuluslu ve uluslararası firmaların üst düzey yöneticilerine “Yüksek güven kültürüyle inovasyona liderlik etmek” konusunda danışmanlık veriyor.
"Yönetim ekibi olarak bu kadar yakınlaştığımız, bu kadar paylaştığımız, bu kadar eğlendiğimiz bir aktivite hatırlamıyorum. 3 gün boyunca enerji hep yüksekteydi. Bunu sağlayan Hayal Ortağımız Sinan Yaman’a sonsuz teşekkürler. "
" Sinan Yaman; her liderin yanında görmek isteyeceği, çok değerli bir danışman. Moda tabirler, basma kalıp yöntemler yerine, son derece sade ve özgün bir üslüpla, yaratıcı çözümler bulmanıza yardım ediyor. Nadir bulunan, gerçekten özel bir insan... "
"Sınırları olmayan bir üretici… Hayalleri hayallerin ötesine, geleneksel liderliği de liderliğin ötesine taşıyan bir pozitif aktivist… Abdi İbrahim üst yönetim ekibi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, inovasyonu işin kalbine yerleştirmek ve birlikte başarmayı başarmak noktalarında çok değerli katkılar sağladı. Her çalışmasıyla, yeniden etkileyen, yeniden düşündüren, özgün programlar hazırlayıp, hayata geçirdi. Liderliği hedefleyen her kurumun tanışması gereken bir danışman olduğunu düşünüyorum."
"Genç Türk Gurusu : Sinan YAMAN. "
" Liderler ve Lider adayları Sinan YAMAN'ın İçten Lider kitabını mutlaka okumalı. "
"Yeni bir bakış açısına mı ihtiyacınız var? Kendinize ve çevrenizdekilere nasıl daha fazla değer katabilirsiniz? Sinan Yaman'la tanışmanızı öneririm."
" 25 yıllık iş yaşamımda pek çok Türk ve yabancı danışmanla çalışma fırsatı buldum. Sinan beyi farklı kılan; sorunlarımızı çok hızlı anlayıp, özgün, katma değer yaratan, stratejik çözümler önermesi. Önermekle de kalmayıp bunları hayata geçirirken yol göstermesi. "
"Birlikte başarma duygusunu geliştiren, sıra dışı bir lider."
" İçten Lider : Sinan Yaman "
" Sinan Yaman ın eğitimleri - farklılaşma, farklı bakma, insanlara kendi gücünü ve yaratıcılığını hissettirme - işte tam bu alanlara dokunur. Ben buna eğitim de demiyorum gelişme, keşfetme yolculuğumuza değer katma diyorum. "
"Araştıran, yazan, ayakları yere sağlam basan, üretip uygulayan, paylaşıp ışık tutan bir insan. "
"25 yıla yaklaşan profesyonel hayatımda onlarca eğitime katıldım. Tüm kalbimle söylüyorum ki, Sinan Yaman’la yaptığımız bu kamp en eşsiz, en çok öğrendiğim programdı."